Współpraca

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Jestem otwarty na każdą ciekawą propozycję współpracy, dzięki której możliwe będzie osiąganie obopólnych korzyści. Współpraca z blogerami daje możliwość budowania wizerunku firmy oraz oferowanych przez nią produktów. Materiały zamieszczane w Internecie zyskują coraz większą popularność, co przekłada się na ich większą poczytność w stosunku do tradycyjnej prasy wydawanej w formie papierowej. W dodatku w odróżnieniu od promowania produktów przez opłaconych celebrytów występujących w roli ambasadorów marek, autor bloga może być obiektywny, dzięki czemu staje się wiarygodny. Jest to wartość przekładająca się bezpośrednio na opinię o produkcie, a tym samym na jego sprzedaż. Czytelnicy cenią sobie rzetelność i prawdziwość opracowywanych materiałów.

Prowadzony przeze mnie blog to także zdjęcia. Nawet doskonałej jakości oficjalne materiały reklamowe to często efekt pracy kilkudziesięciu osób. Nierzadko produkty przedstawiane są również w formie renderów. Czytelnicy, a także potencjalni nabywcy daleko bardziej zainteresowani są jednak tzw. „prawdziwymi zdjęciami”, które pokazują produkt takim, jakim jest on w rzeczywistości. Tym również się zajmuję.

W dziedzinie fotografii działam od wielu lat osiągając przy tym liczne sukcesy. Zdobywałem nagrody i wyróżnienia w konkursach fotograficznych, a moje zdjęcia zdobiły rozliczne kalendarze bądź materiały reklamowe wielu różnych firm i instytucji. Wśród najważniejszych osiągnięć mógłbym wymienić:

 • Kalendarz Nikon Klub Polska na rok 2011 (jest to o tyle istotne osiągnięcie, że zdjęcia zgłaszają tam również najlepsi fotografowie w Polsce)
 • Zdjęcia w kalendarzach i materiałach reklamowych Multibank
 • Zdjęcia w prasie polskiej i zagranicznej (w tym w słowackim czasopiśmie ASB (Architektura Stavebnictwo Biznes, które jest jednym z największych i najbardziej liczących się w branży)
 • Glycine – użycie wykonanej przeze mnie fotografii jako głównego zdjęcia przedstawiającego oficjalny profil producenta na portalu Facebook

Czytelnicy:

Swój blog staram się adresować przede wszystkim do miłośników zegarów i zegarków, a także do wszystkich osób pasjonujących się piórami wiecznymi. Jedna i druga tematyka jest mi bliska, przez co ustawicznie staram się przygotowywać ciekawe i interesujące merytorycznie teksty, które mogą zainteresować czytelników. Odbiorcami moich tekstów jest wiele osób bardzo dobrze obeznanych w dziedzinach, o których piszę, a wśród swoich znajomych uchodzą za ekspertów.

Statystyki:

Od samego początku ostatnia strony Zegarki i Pióra staram się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Już w pierwszym roku istnienia stronę odwiedziło ponad kilkadziesiąt tysięcy osób, a statystyki z miesiąca na miesiąc stają się coraz lepsze!

zip_stat_march2015

Możliwe formy współpracy:

 • recenzje
 • testy
 • relacje
 • konkursy
 • wywiady sponsorowane
 • banery
 • udział w kampaniach reklamowych
 • konsulting dla marek związanych z branżą zgodną z profilem strony

Banery:

Istnieje także możliwość zamieszczenia baneru reklamowego:

 • w prawej kolumnie strony
 • w lewej kolumnie strony

Firmy z którymi współpracowałem bądź nadal współpracuję:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s