Montegrappa

Montegrappa Rigoletto zdobywa Robb Report Best of the Best Award 2014

Foto: Materiały prasowe marki Montegrappa

Foto: Materiały prasowe marki Montegrappa

Po informacji na temat nagrody w kategorii zegarków przyznanej przez najstarszy amerykański magazyn o dobrach luksusowych Robb Report, czas na pióra wieczne. W tym roku to prestiżowe wyróżnienie otrzymał model Rigoletto, wyprodukowany przez włoską markę Montegrappa.

Pióro to powstało dla uczczenia 200 rocznicy urodzin słynnego kompozytora Giuseppe Verdi’ego. Model ten bezpośrednio nawiązuje do najsłynniejszej stworzonej przez niego opery. Jest on także najnowszą kreacją w kolekcji „Emozioni in Musica”. Kolekcja ta inspirowana jest przede wszystkim operą.

Foto: Materiały prasowe marki Montegrappa

Foto: Materiały prasowe marki Montegrappa

Korpus to trójkolorowa (biel, czerwień oraz czerń) żywica. Ten sam materiał pokrywa skuwkę oraz zakończenie korpusu. Wraz z wydatnim polerowanym kamieniem na zakończeniu skuwki, elementy i kolory mają nawiązywać do okazałych strojów stosowanych podczas występów.

Dodać należy, że model Rigoletto występuje również w dwóch wersjach: jako pióro wieczne oraz długopis. Obie wersje są dostępne z wykończeniami ze srebra sterling, lub z litego 18 karatowego złota.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s