Montegrappa

Montegrappa Fortuna White

Foto: Materiały prasowe marki Montegrappa

Foto: Materiały prasowe marki Montegrappa

Manufaktura Montegrappa jest kojarzona przez miłośników piór wiecznych nie tylko z wytwarzanych w niej niezwykłych limitowanych edycji, ale także z ponadczasowych, klasycznych rozwiązań i projektów w świecie piór wiecznych. Do takich z pewnością można zaliczyć kolekcję Fortuna, która zdobyła liczne grono wielbicieli. Jest ona umiejętnie wyważonym połączeniem tradycji i nowoczesności.

Producent podkreśla znaczenie pewnych ponadczasowych cech, które powinny być wciąż rozwijane, pomimo postępującego procesu cyfryzacji. Do podstawowych umiejętności zaliczona zostaje umiejętność odręcznego pisania. Proces ten ma coraz mniejszy udział w naszym codziennym życiu. Dlatego zdecydowano się zaprezentować nowy model dla wszystkich tych, którzy doceniają kunszt odręcznie kreślonych liter co zaowocowało zaprezentowaniem modelu Fortuna White.

Nowy model posiada korpus, sekcję oraz skuwkę wykonane z białej żywicy oraz wyposażony jest w stalówkę wykonaną ze stali nierdzewnej w jednej z trzech podstawowych grubości. Pióro wieczne będzie dodatkowo dostępne w jednej z dwóch wersji – z wykończeniem z różowego złota bądź rutenu. Nabywca będzie mógł wybrać czy woli bardziej klasyczną wersję z odcieniami złota, czy też wersję nowocześniejszą, której ciemniejsze elementy pokryte rutenem tworzą większy kontrast z bielą.

W kolekcji będzie dostępne pióro wieczne (które będzie można napełniać za pomocą tłoczka bądź naboi), długopis i ołówek mechaniczny.

1 odpowiedź »

  1. To pióro jest niesamowicie piękne! Do pełni szczęścia brakuje mu tylko złotej stalówki (patrząc też na cenę tego pióra) 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s