WYDARZENIA I RELACJE

Zegarki i Pióra – wyniki konkursu

konkurs1_gfx2_wynikiNa wstępie chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim za wzięcie udziału oraz sponsorom za ufundowanie pięknych nagród. Nadesłanych zostało ponad kilkadziesiąt odpowiedzi. Wybór był naprawdę trudny. Na potwierdzenie tego faktu napiszę tylko, że przeczytanie wszystkich odpowiedzi oraz ich ocenienie zajęło kilka godzin (dokładniej to ponad 7 godzin zegarowych).

Zgodnie z regulaminem KONKURSU proszę o kontakt za pomocą formularza kontaktowego (umieszczonego w zakładce Kontakt), za pomocą funkcji „Wiadomość” na powiązanej z Zegarki i Pióra stronie na portalu Facebook, lub za pomocą formularza umieszczonego bezpośrednio pod listą zwycięzców. W wiadomości proszę zawrzeć dane personalne i adres na który ma zostać wysłana nagroda.

Poniżej lista 20 zwycięzców:

Dane usunięte z powodu wejścia w życie w maju 2018 roku General Data Protection Regulation (GDPR), czyli Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (powszechnie używany skrót – RODO).

Formularz kontaktowy:

4 odpowiedzi »

  1. I ja również bardzo dziękuję organizatorowi oraz sponsorom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie takiego fajnego konkursu 😀 Gratuluję również pozostałym zwycięzcom! 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s