WYDARZENIA I RELACJE

Konkurs

zegarkiipiorakonkurs2

W związku z tym, że na FB dobijamy powoli do okrągłej liczby 1500 polubień, zapraszamy Was do konkursu. Zasady są bardzo proste – opiszcie nam „jakie treści chcielibyście oglądać częściej na stronie Zegarki i Pióra”. 20 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy książkami.

konkurszegarkiipiora

Odpowiedzi możecie udzielać poprzez wiadomość na FB lub przez formularz kontaktowy na stronie Zegarki i pióra.

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel bloga Zegarki i Pióra (https://zegarkiipiora.com/) – Mariusz Łysień.
  Fundatorem nagród w konkursie (książek „Królewski zegarmistrz Adam Adamandy Kochański” Zdzisława Mrugalskiego) jest firma INNER – TOMAR S. C. dystrybutor marki Visconti.
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: „jakie treści chcielibyście oglądać częściej na stronie Zegarki i Pióra”.
 3. Odpowiedzi należy udzielić za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Zegarki i Pióra we wpisie konkursowym, bądź w zakładce „Kontakt” lub za pomocą funkcji „wiadomość” na profilu Facebook’owym strony Zegarki i Pióra.
 4. Konkurs trwa od 24.01.2016 do 31.01.2016 do godz. 23:59:59
 5. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 07.02.2016 do godz. 23:59:59.
 6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w drodze wyboru 20 najciekawszych odpowiedzi. Wyniki zostaną opublikowane na blogu Zegarki i Pióra, a także na profilu Fb strony.
 7. Z uwagi na fakt, że konkurs ogłaszany jest również na portalu Facebook informujemy, że konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc., a portal Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.
 8. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Polski.
 9. Każdy Użytkownik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz. Próba nadesłania większej ilości zgłoszeń skutkować będzie wykreśleniem z listy uczestników.
 10. Nadesłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. Użytkownik, biorący udział w konkursie, w przypadku wygranej wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska.
 12. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
 13. Po rozstrzygnięciu konkursu, zwycięzcy proszeni są o kontakt z organizatorem (za pomocą formularza kontaktowego na stronie Zegarki i Pióra bądź poprzez stronę organizatora działającą na profilu Facebook). Brak kontaktu zwycięzcy z organizatorem w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników, zwalnia organizatora z obowiązku dostarczenia zwycięzcy nagrody.
 14. Wysyłka nagród nastąpi do 12.02.2016. Nagrody w konkursie zostaną wysłane pocztą na koszt organizatora.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
 16. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
 17. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s