Montblanc

Montblanc Bonheur

Foto: Materiały prasowe firmy Montblanc

Foto: Materiały prasowe firmy Montblanc

Montblanc Bonheur to pióro dedykowane płci pięknej. Jego sylwetka i design mają nawiązywać do przełomowych lat 20 XX -wieku, oraz rewolucji jaka nastąpiła w modzie i stylu życia wielu kobiet.

Tłumacząc – „Bonheueur” z francuskiego oznacza „szczęście”. Nowy, zaokrąglony kształt przywołuje sylwetkę kobiety beztroskiej, swobodnej, wyzwolonej, niezależnej i stylowej.

Foto: Materiały prasowe firmy Montblanc

Foto: Materiały prasowe firmy Montblanc

Stalówkę wykonano ze złota próby Au585 z delikatnym motywem spadającej gwiazdy. Kolorystyka, czyli biel połączona z czernią, świetnie komponuje się z elementami platynowanymi. Skuwka i korpus wykonane zostały z żywicy w kolorze białym, zakończenie skuwki i korpusu to czarna żywica. Montblanc powrócił do klipu o delikatnej linii – “teardrop clip”, idealnie pasującego do opływowych kształtów pióra. Na skuwce zobaczymy platynowany pierścień z naniesionym napisem „Montblanc”. Zwieńczenie skuwki utrzymano w stylu art deco, tradycyjnie naniesiono na nim logo Montblanc`a. Platynowana sekcja zakończona jest pierścieniem w kolorze czarnym. Całość utrzymana jest w bardzo minimalistycznym i eleganckim design`ie.

Pióro, roller i długopis serii Bonheur dostępne są w butikach Montblanca od stycznia 2017 r.

Cena za pióro to ok. 685 Euro.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s