ZEGARKI

Zenith Star 33 MM

Foto: Materiały prasowe marki Zenith

Foto: Materiały prasowe marki Zenith

Każda osoba interesująca się zegarkami choć w niewielkim stopniu wie, że rynek zegarków mechanicznych dla kobiet jest nie cechuje się zbyt wielką paletą modeli – zwłaszcza jeżeli porównamy go z wyborem, którego może dokonać mężczyzna. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby kobieta nosiła zegarek z kolekcji dla mężczyzn (ba – wygląda to nierzadko bardzo dobrze), ale na pewno wiele pań chciało by móc wybrać coś, co zostało zaprojektowane dla nich od początku. Na te oczekiwania próbuje odpowiedzieć między innymi firma Zenith, która zdecydowała się pokazać trzy wersje modelu Starr 33 MM. Sama nazwa sugeruje, że zegarki te zostały wzbogacone o kamienie szlachetne które mają błyszczeć i tak jest w rzeczywistości. Każda z wersji je posiada, lecz różna jest ich ilość – od pierścienia wokół tarczy i indeksów godzinowych, aż po model, którego praktycznie cała powierzchnia jest nimi pokryta.

Foto: Materiały prasowe marki Zenith

Foto: Materiały prasowe marki Zenith

Czasomierze posiadają koperty w kształcie kwadratu, którego boki zostały delikatnie wyoblone. Wykonane są one ze 18K złota i w zależności od modelu jest to złoto białe lub różowe. „33” w nazwie znalazło się nie przypadkowo, bowiem oznacza to wymiar zegarka wynoszący 33 na 33 milimetry.

Wewnątrz pracuje mechanizm Cal. Elite 681, który jest wyposażony w automatyczny naciąg sprężyny. Pomimo grubości wynoszącej zaledwie 3,47mm, oferuje on 50 godzin rezerwy chodu. Pracuje on z częstotliwością 4Hz (28800 VpH) a na jego konstrukcję składa się 128 elementów.

Wszystkie modele są oferowane na materiałowych paskach w kolorze dopasowanym do czasomierza, oraz wyposażone są w zapięcia motylkowe, które również zostały ozdobione kamieniami.

Kategorie: ZEGARKI, Zenith

Tagi: , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s