Glashutte Original

Glashutte Original – podziękowania

glashutte_original_thx-3Dziś chciałem napisać kilka słów o czymś, co kompletnie mnie ujęło, a mianowicie o dbałości o wizerunek firmy. Jednak rozumiany nie tylko jako prostoliniową możliwość reklamowania się na wszystkie sposoby, ale także poprzez bezpośredni kontakt z potencjalnym odbiorcą. Niedługo po zgłoszeniu akcesu związanego z dostępem do materiałów prasowych firmy, a mojej skrzynce pojawił się dodatkowo list. Trochę się zdziwiłem, gdyż na katalog wydawał się zbyt cienki, a na zwykły list był z kolei zbyt gruby i ciężki. Nadawcą przesyłki była manufaktura Glashutte Original, która w mojej ocenie produkuje bez wątpienia zegarki przepiękne.

glashutte_original_thx-1Sprawa wyjaśniła się trochę, gdy spojrzałem na naklejkę, do kogo przesyłka jest adresowana. Był tam oczywiście mój adres jak i imię nazwisko. Było coś jeszcze – nazwa strony Zegarki i Pióra! Po otwarciu okazało się, że wewnątrz jest nie tylko list od Dyrektora ds. Public Relations i jego zastępcy (oba podpisy), ale także mini katalog zawierający w sobie informacje o wszystkich nowościach zaprezentowanych dotychczas w roku 2014. Wisienką na torcie okazał się pendrive, na którym nagrano wszystkie materiały w kilku językach. Sam pendrive ma kształt karty kredytowej i jest opatrzony logiem producenta.

glashutte_original_thx-2Niby mógłbym odłożyć go na półkę i „robić swoje”, ale przyzwoitość nakazuje mi podziękować za chęci, które wykazano by promować firmę, tak jak i za ułatwienie mi dostępu do materiałów które pojawiły się w tym roku. Ktoś powie, że firma robi to by się reklamować. Oczywiście. Jednak nikt nie ma obowiązku tego robić, gdyż równie dobrze mogło się zakończyć na przyznaniu dostępu do tych materiałów drogą online. Próba zrobienia czegoś więcej niż standard, to cecha która wyróżnia najlepszych. I za to właśnie chciałem podziękować firmie Glashutte Original. Wielki ukłon w ich stronę.

Dear Sirs
Thank you for your willingness and excellent materials about new Glashutte Originals collections. It was very kind of you. This shows how much the company cares about the customer – that is admirable. I hope, that in near future I’ll have many occasion to write about beautiful watches made by Glashutte Original. I look forward to the possibility of working together.
Yours sincerely
Mariusz Łysień

glashutte_original_thx-4

2 odpowiedzi »

  1. Nie przesadzałbym z zachwytem nad prostym chińskim gadżetem – identyczne rozdają na prawo i lewo również liczne rodzime firmy. Nie żebym jakoś miał chęć Pana krytykować, ale powinien Pan wiedzieć, że w tej bardzo krótkiej listownej odpowiedzi popełnił Pan liczne błędy interpunkcyjne, gramatyczne i stylistyczne…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s