WYDARZENIA I RELACJE

Nowa siedziba sklepu „Twoje Pióro”

twojepioro_ns_sm-9Z reguły na łamach Zegarki i Pióra nie znajdziecie wielu informacji o zmianach lokalowych sklepów z przyborami piśmienniczymi, ale nietaktem z mojej strony było by nienapisanie przynajmniej kilku słów o nowej siedzibie zaprzyjaźnionego sklepu jakim jest „Twoje Pióro”. Firma ta jest doskonale znana wśród miłośników piór wiecznych. Przez ostatnie lata udało się jej zdobyć zaufanie bardzo wielu klientów, którzy chętnie polecają firmę innym (ja również zaliczam się do tego grona 🙂 ). W dodatku sklep regularnie pojawia się na Pen Show Poland – zresztą w tym roku „Twoje Pióro” otrzymało podczas tego wydarzenia puchar za „Najlepsze stoisko”.

Nowa siedziba mieści się niedaleko poprzedniej lokalizacji. Sklep został przeniesiony z ulicy Skotnickiej 210 pod numer 175 na tej samej ulicy, więc dla klientów przyzwyczajonych do położenia sklepu zmiana ta nie będzie właściwie odczuwalna. Jeżeli kogokolwiek kto jeszcze nie był, martwi fakt, że lokalizacja ta nie jest w centrum to uspokajam – dojazd jest bardzo prosty i szybki. Możemy dojechać np. południową obwodnicą Krakowa (która w istocie jest praktycznie kawałkiem autostrady A4) z której zjazd jest bezpośrednio właśnie na Skotnicką, lub jeżeli jedziemy z centrum to dojazd będzie równie prosty, gdyż cały czas poruszamy się przebudowanymi w ostatnich latach drogami o dużej płynności ruchu (Grota-Roweckiego/ Bobrzyńskiego/ Bunscha), a których przedłużeniem jest ulica Skotnicka.

Co się zmieniło? Jeżeli chodzi o lokal to jest zdecydowanie więcej przestrzeni. Nie tylko zgromadzony asortyment prezentuje się ciekawiej w nowym wnętrzu – osoba wchodząca do sklepu również odczuje zalety większej ilości miejsca – wszystko ma tu swoje określone miejsce. Jeżeli o wnętrzu mówimy to również trudno go nie pochwalić. Spójna, stonowana kolorystyka, ciekawe materiały i nowoczesne wzornictwo sprawiło, że wszystko nabrało tutaj rozmachu w pozytywnym sensie.

Co za to nie uległo zmianie? Z pewnością jest to przesympatyczna obsługa, która stara się być pomocna niezależnie od zakupowych dylematów klienta. Druga kwestia to bogaty asortyment. „Od ręki” można tutaj zakupić wiele modeli piór wiecznych, kulkowych, długopisów, czy ołówków, że o bardzo rozbudowanej palecie akcesoriów dla plastyków (które są w ofercie sklepu Świat Artysty) nie wspomnę. Wszystkich firm nie sposób tutaj wymienić – oferta jest rozbudowana. Podobnie ma się sprawa z produktami papierniczymi – jest to towar kilkunastu producentów w jednym miejscu. Zresztą niech nie zmylą was zdjęcia – z tego co się dowiedziałem, to poza wystawionym w gablotach i na półkach asortymentem jest jeszcze jego część na zapleczu, tak więc jest w czym wybierać. 🙂 Gdyby klient mimo to potrzebował czegoś, czego nie ma w danym momencie (bądź potrzebna jest większa ilość) – również nie ma problemu. Nie zdarzyło mi się jeszcze usłyszeć, by to był problem – po prostu jest to zamawiane.

Osobiście bardzo mnie cieszy rozwój sklepu Twoje Pióro, bo udowadnia on, że „chcieć to móc”, a także, że trzymanie wysokiego poziomu i solidność procentują bo klienci wracają i polecają innym. Zwłaszcza, że rynek nie jest łatwy. Na przestrzeni ostatnich lat zamknięto w samym tylko Krakowie bardzo dużą liczbę sklepów papierniczych, czy też dystrybuujących przybory piśmiennicze. Sklep Twoje Pióro zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu firm (nie tylko z branży), dzięki czemu stale się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku.

Żeby uprzedzić niepotrzebne komentarze, że powyższy tekst jest napisany z pobudek komercyjnych – ci co znają ten sklep wiedzą, że jakość tej firmy broni się sama. Ja natomiast bardzo lubię chwalić i polecać ludzi i firmy, którym się chce, które dbają o klienta i są mu przyjazne. Jako miłośnika piór wiecznych, cieszy mnie istnienie takiego miejsca i z pewnością w dalszym ciągu będę polecał go innym (co zresztą czynię niniejszym tekstem 🙂 ).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s