GALERIA

Marlen Józef Piłsudski Edycja Limitowana – galeria

Tytułowe pióro jest kolejnym (drugim) produktem poświęconym jednemu z przywódców sił zbrojnych Rzeczpospolitej. Postać Józefa Piłsudskiego z pewnością na stałe zapisała się na kartach historii. Jeżeli chodzi o samą edycję limitowaną, to przygotowano mniejszą ilość piór, aniżeli w przypadku pióra Marlen Kościuszko. W obecnym przypadku jest to 15 egzemplarzy. Tak naprawdę zamieszczamy galerię pióra, gdyż pozostałe cechy produktu są tożsame z modelem poświęconym Tadeuszowi Kościuszce. Różnice dotyczą głównie elementów związanych z kolorystyką – chodzi o pozłacane wykończenie elementów metalowych oraz o inną barwę skuwki i zwieńczenia korpusu.

Wobec powyższego, zachęcamy do przeczytania testu pióra Marlen Tadeusz Kościuszko, gdyż pod kątem funkcjonalności, opakowania, czy też sposoby zdobienia korpusu, są to bliźniacze pióra.

Podziękowania dla firmy INNER – TOMAR S. C. będącej dystrybutorem marki Marlen za dostarczenie pióra do testu.

1 odpowiedź »

  1. Choć Józef Piłsudski wzbudza różne odczucia. To bez niego nie było by niepodległej Polski. Inicjatywa z piórem jest więc bardzo miła. Choć od tylu lat nie żyje uczymy się o nim na lekcjach historii. I na pewno cieszyłby się z tego, że jest mu dedykowane pióro.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s