WYDARZENIA I RELACJE

KONKURS na 5 urodziny bloga!!!

Blog Zegarki i Pióra obchodzi już piąte urodziny! Trudno nawet opisać, jak szybko minęło te kilka lat. Jak zawsze, chciałbym podziękować wszystkim stałym jak i nowym czytelnikom za czas poświęcony na czytanie i oglądanie materiałów, które pojawiają się na stronie. To dla Was one powstają oraz jesteście głównym motorem napędzającym mnie do dalszego działania. Mam nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku frekwencja uczestników konkursu będzie naprawdę wysoka. Do udziału zachęcają także piękne nagrody, które tradycyjnie nawiązują do piór wiecznych (szczególne podziękowania dla firmy INNER-TOMAR S.C. za ufundowanie pięknych zestawów).

Pytanie konkursowe:

„Jakie było Twoje pierwsze pióro wieczne i jak wpłynęło ono na rozwój Twojej przygody z piórami?”

Konkurs trwa od dziś (18.04.2019r.) do 30.04.2019r. Wyniki ogłoszę najpóźniej 07.05.2019r.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie:

  • odpowiedzieć na powyższe pytanie, a możecie to zrobić za pomocą:
    • formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Zegarki i Pióra we wpisie dotyczącym konkursu bądź w zakładce „Kontakt”
    • za pomocą funkcji „wiadomość” na profilu Facebook’owym strony Zegarki i Pióra
  • możecie, ale nie musicie udostępnić post z informacją o konkursie na swoim profilu Facebook*

NAGRODY:

Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone piórem wiecznym Visconti Rembrandt Grey

Zgłoś swój udział odpowiadając na pytanie konkursowe:

 

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu Zegarki i Pióra (https://zegarkiipiora.com/) – Mariusz Łysień.
  2. Fundatorem nagród w konkursie jest firma INNER – TOMAR S. C. dystrybutor marki Visconti
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy:
    • odpowiedzieć na pytanie „Jakie było Twoje pierwsze pióro wieczne i jak wpłynęło ono na rozwój Twojej przygody z piórami?” odpowiedzi należy udzielić za pomocą:
      • formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Zegarki i Pióra we wpisie dotyczącym konkursu bądź w zakładce „Kontakt”
      • lub za pomocą funkcji „wiadomość” na profilu Facebook’owym strony Zegarki i Pióra
    • możecie, ale nie musicie udostępnić post z informacją o konkursie na swoim profilu Facebook*
  4. Konkurs trwa od 18.04.2019 do 30.04.2019 do godz. 23:59:59
  5. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 07.05.2019r do godz. 23:59:59.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w drodze wyboru 3 zwycięzców spośród osób, które spełnią warunki podane w pkt. 3 regulaminu konkursu oraz udzielą najciekawszej zdaniem organizatora odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe.
  7. Decyzja organizatora dotycząca wyboru 3 najciekawszych prac jest jednoznaczna i nieodwołalna. Organizator przy wyborze wymienionych wyżej prac będzie się kierował własnym, subiektywnym odczuciem.
  8. Wyniki zostaną opublikowane na blogu Zegarki i Pióra, a także na profilu Fb strony.
  9. Z uwagi na fakt, że konkurs ogłaszany jest również na portalu Facebook informujemy, że konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc., a portal Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.
  10. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Polski.
  11. Każdy Użytkownik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz. Próba nadesłania większej ilości zgłoszeń skutkować będzie wykreśleniem z listy uczestników.
  12. Nadesłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  13. Użytkownik, biorący udział w konkursie, w przypadku wygranej wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska.
  14. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883) oraz polityką prywatności bloga Zegarki i Pióra (zgodnie z RODO).
  15. Po rozstrzygnięciu konkursu, zwycięzcy proszeni są o kontakt z organizatorem (za pomocą formularza kontaktowego na stronie Zegarki i Pióra bądź poprzez stronę organizatora działającą na profilu Facebook). Brak kontaktu zwycięzcy z organizatorem w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników, zwalnia organizatora z obowiązku dostarczenia zwycięzcy nagrody.
  16. Wysyłka nagród nastąpi do 17.05.2019. Nagrody w konkursie zostaną wysłane pocztą na koszt organizatora.
  17. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
  18. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
  19. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

* – podpunkt nieobowiązkowy ze względu na regulamin portalu Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s