INFO

Twoje Pióro – nowa siedziba sklepu w Krakowie

Jak pewnie część z Was już wie, sklep Twoje Pióro otworzył niedawno w Krakowie swoją drugą siedzibę. Zlokalizowana jest przy ulicy Kilińskiego 2, w centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się takie obiekty jak Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Centrum Kongresowe ICE Kraków, czy położony po drugiej stronie Wisły, Zamek Królewski na Wawelu. Taka lokalizacja z pewnością będzie korzystna dla osób, które do Krakowa przyjeżdżają głównie w celu turystycznym, a którym do głównej siedziby TP przy ulicy Skotnickiej jest nie po drodze. Oczywiście dla wielu osób mieszkających na stałe w Krakowie również będzie to lokalizacja korzystniejsza w wielu przypadkach.

Sklep znajduje się na parterze nowo otwartego budynku. Dostajemy się do niego po schodkach wprost z Ronda Grunwaldzkiego. Jeżeli poruszamy się samochodem, to najwygodniejszą opcją jest zaparkowanie bezpośrednio przy ul. Kilińskiego.

Wewnątrz czeka na nas ogromna paleta przyborów do pisania oraz przeznaczonych do nich akcesoriów, czy też produktów papierniczych jak notesy, notatniki, kalendarze itp. Tym co stanowi główne tło, jest wystrój sklepu. Prosty, ale atrakcyjny i niesztampowy. Stonowane kolory, wpadające światło przez duże okna wraz z drewnianymi wstawkami tworzy bardzo przytulną atmosferę. Całość dopełniają ciekawe detale i zupełnie nietypowe meble, które nadają wnętrzu indywidualnego charakteru.

Pod nowym adresem znajdziemy bardzo szeroki wybór piór wiecznych, kulkowych czy też długopisów wszystkich czołowych marek – zarówno tych szerzej, jak i czasem nieco mniej znanych. Zresztą jeżeli ktoś nie zna oferty Twojego Pióra – warto, aby zajrzał na stronę (LINK). W sklepie znajdziemy zarówno produkty nieco bardziej budżetowe, jak i ekskluzywne kolekcje limitowane, które często produkowane są w bardzo ograniczonej liczbie egzemplarzy (jak chociażby topowe modele firmy Pelikan z kolekcji Maki-e). Są także pióra Namiki, co niezwykle mnie cieszy, gdyż do tej pory oferta tej niezwykle ciekawej marki, była w naszym kraju bardzo uboga). Oferta pozostałych marek jak Parker, Waterman, Cross, Kaweco, Lamy, Pilot, czy Graf von Faber-Castell  również jest obszerna. Na ścianie widnieje zresztą certyfikat potwierdzający status „Złotego Sklepu Faber-Castell”.

Tytuł ten jest zresztą w pełni zasłużony, gdyż sklep Twoje Pióro przez te wszystkie lata zdążył sobie zaskarbić zaufanie ogromnego grona klientów i to nie tylko podczas wydarzeń takich jak Pen Show, ale przede wszystkim w trakcje regularnej działalności. Kompleksowa, miła i rzetelna obsługa, to znaki rozpoznawcze tego bez wątpienia jednego z najlepszych na rynku sklepów.

Jako, że materiał ukazuje się w piątek, a Wy być może akurat wybieracie się do Krakowa, to polecamy zajrzenie do sklepu, który znajduje się w samym jego centrum. Oczywiście polecamy również wizytę w każdym innym terminie 🙂 Jestem pewien, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Gdy w 2015 roku publikowaliśmy materiał o otwarciu siedziby przy Skotnickiej, to zawarliśmy w tekście zdanie, że  „chcieć to móc, a także, że trzymanie wysokiego poziomu i solidność procentują”. To stwierdzenie jest nadal aktualne i podczas, gdy inne sklepy z artykułami piśmienniczymi są zamykane, Twoje Pióro wciąż się rozwija. To nie jest przypadek lecz dowód, że wysoka jakość i solidność potrafi być doceniona. Życzymy powodzenia i dalszego rozwoju.

1 odpowiedź »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s