WYDARZENIA I RELACJE

KONKURS na 6 urodziny bloga!!!

Blog Zegarki i Pióra obchodzi już szóste urodziny! Właściwie można by napisać to w czasie przeszłym, gdyż w tym roku konkurs jest mocno opóźniony. Ze względu na wyjątkową sytuację spowodowaną pandemią, nie chcieliśmy organizować go z różnych względów w momencie, kiedy obostrzeń było najwięcej. Następnie wciągnął nas wir obowiązków i tak oto jesteśmy „tu i teraz”. Pewnie sami przekonaliście się nie raz, że czas płynie niesamowicie szybko.

Tradycyjnie już chciałbym podziękować wszystkim stałym jak i nowym czytelnikom za czas poświęcony na czytanie i oglądanie materiałów publikowanych stronie. Mam nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku frekwencja uczestników konkursu będzie naprawdę wysoka. Do udziału zachęcają także piękne nagrody, które tradycyjnie związane są z tematyką strony (szczególne podziękowania dla firmy INNER-TOMAR S.C.).

Pytanie konkursowe:

„Pandemia a pióro wieczne – czy tradycyjne przybory piśmiennicze sprawdzają się w czasie, gdy praca zdalna zaczyna być priorytetem? Może to właśnie w takich sytuacjach pióra wieczne sprawdzają się najlepiej, tj. podczas pracy w warunkach domowych?”.

Konkurs trwa od dziś (1.09.2020r.) do 20.09.2020r. Wyniki ogłoszę najpóźniej 24.09.2020r.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie:

 • odpowiedzieć na powyższe pytanie, a możecie to zrobić za pomocą:
  • formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Zegarki i Pióra we wpisie dotyczącym konkursu bądź w zakładce „Kontakt”
  • za pomocą funkcji „wiadomość” na profilu Facebook’owym strony Zegarki i Pióra
 • możecie, ale nie musicie udostępnić post z informacją o konkursie na swoim profilu Facebook*

NAGRODY:

miejsce I

Pineider Ink Alchemy – zestaw

miejsce II

Visconti Eco-Logic Blue

Filofax ClipBook A5 Classic Black

miejsce III

Visconti Eco-Logic  Red

Filofax Impression A5 Black & White Deco

miejsce IV

Benu Chameleon Charming

miejsce V

Sheaffer VFM White

Zgłoś swój udział odpowiadając na pytanie konkursowe:

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu Zegarki i Pióra (https://zegarkiipiora.com/) – Mariusz Łysień.
 2. Fundatorem nagród w konkursie jest firma INNER – TOMAR S. C. (dystrybutor marki Visconti oraz Pineider), sklep Twoje Pióro oraz serwis Zegarki i Pióra.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy:
  • odpowiedzieć na pytanie „Pandemia a pióro wieczne – czy tradycyjne przybory piśmiennicze sprawdzają się w czasie, gdy praca zdalna zaczyna być priorytetem? Może to właśnie w takich sytuacjach pióra wieczne sprawdzają się najlepiej, tj. podczas pracy w warunkach domowych?” odpowiedzi należy udzielić za pomocą:
   • formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Zegarki i Pióra we wpisie dotyczącym konkursu bądź w zakładce „Kontakt”
   • lub za pomocą funkcji „wiadomość” na profilu Facebook’owym strony Zegarki i Pióra
  • możecie, ale nie musicie udostępnić post z informacją o konkursie na swoim profilu Facebook*
 4. Konkurs trwa od 1.09.2020 do 20.09.2020 do godz. 23:59:59
 5. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 24.09.2020r do godz. 23:59:59.
 6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w drodze wyboru 5 zwycięzców spośród osób, które spełnią warunki podane w pkt. 3 regulaminu konkursu oraz udzielą najciekawszej zdaniem organizatora odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe.
 7. Decyzja organizatora dotycząca wyboru 5 najciekawszych prac jest jednoznaczna i nieodwołalna. Organizator przy wyborze wymienionych wyżej prac będzie się kierował własnym, subiektywnym odczuciem.
 8. Wyniki zostaną opublikowane na blogu Zegarki i Pióra, a także na profilu Fb strony.
 9. Z uwagi na fakt, że konkurs ogłaszany jest również na portalu Facebook informujemy, że konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc., a portal Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.
 10. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Polski.
 11. Każdy Użytkownik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz. Próba nadesłania większej ilości zgłoszeń skutkować będzie wykreśleniem z listy uczestników.
 12. Nadesłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 13. Użytkownik, biorący udział w konkursie, w przypadku wygranej wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska.
 14. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883) oraz polityką prywatności bloga Zegarki i Pióra (zgodnie z RODO).
 15. Po rozstrzygnięciu konkursu, zwycięzcy proszeni są o kontakt z organizatorem (za pomocą formularza kontaktowego na stronie Zegarki i Pióra bądź poprzez stronę organizatora działającą na profilu Facebook). Brak kontaktu zwycięzcy z organizatorem w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników, zwalnia organizatora z obowiązku dostarczenia zwycięzcy nagrody.
 16. Wysyłka nagród nastąpi do 30.09.2020. Nagrody w konkursie zostaną wysłane pocztą bądź za pomocą paczkomatów (wedle ustaleń ze zwycięzcami) na koszt organizatora.
 17. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
 18. Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
 19. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

* – podpunkt nieobowiązkowy ze względu na regulamin portalu Facebook

1 odpowiedź »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s