Roger Dubuis

Roger Dubuis Colors – nowe modele

Foto: Materiały prasowe marki Roger Dubuis

Foto: Materiały prasowe marki Roger Dubuis

Kolekcja Colors poszerzona zostanie o trzy nowe warianty kolorystyczne czasomierzy, produkowanych dotąd przez manufakturę Roger Dubuis – mowa o dwóch modelach serii Excalibur oraz jednym z kolekcji Velvet. Producent nie ukrywa swoich inspiracji trendami panującymi w świecie mody, gdzie co roku zmieniają się preferencje w stosunku do palety używanych barw. Kolejnym nawiązaniem jest szeroka gama cyferblatów, stosowanych kamieni, czy też przygotowanych dla wspomnianych zegarków pasków. Manufaktura niejednokrotnie podkreślała znaczenie kolorów oraz pewnej równowagi artystycznej, którą próbuje oddać w swoich najnowszych kreacjach dla świata zegarkowego.

Producent w swoich materiałach nie zawarł dokładnych informacji technicznych dotyczących np. zastosowanego mechanizmu, ale możemy podejrzewać, że np. w modelu z kolekcji Velvet użyty zostanie ten sam mechanizm z automatycznym naciągiem sprężyny, który możemy odnaleźć w innych wariantach, czyli RD821. Składa się on z 168 komponentów, a mimo to mierzy jedynie 3,43 milimetra wysokości, oferując 48 godzinną rezerwę chodu.

Z pewnością nowe czasomierze są adresowane do pań, aniżeli do panów, którzy jednak wśród bogatej oferty innych modeli marki Roger Dubuis z pewnością znajdą coś dla siebie.

1 odpowiedź »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s